Contactar

El nostre equip estarà encantat de xerrar amb tu. Aquí disposes de totes les dades per contactar amb el despatx o amb el teu assessor, o bé per fer-nos una visita.

Izquierdo i Tugas Associats

 

   Rambla de Joaquim Vayreda, 39, 08850 Gavá, Barcelona

   936 33 35 80

   info@gestoria-izquierdo.cat

Contacta amb el nostre equip

Assessorament juridic

M. Montserrat Izquierdo i Tugas

  • Advocada
  • Administradora de Finques
  • Agent de la Propietat Immobiliària
  • Mediadora en conflictes civils-mercantils

montserrat@gestoria-izquierdo.cat

Jose Antonio Cuenca Navas

  • Advocat
  • Administrador de Finques
  • Master en Assessoria Fiscal i Tributació
  • Mediador d’Assegurances

cuenca@gestoria-izquierdo.cat    936 380 387
   677 47 20 94

Ramon Pau Mateu

  • Comerç exterior
  • Formació

ramonpau.com    ramonpau@ramonpau.com    936 333 592        658926218

Comptabilitat i fiscal

Mairena Serra Ballesteros

mairena@gestoria-izquierdo.cat    936 333 585

Marta Fuentes Torras

marta@gestoria-izquierdo.cat    936 333 586

M. Teresa Serra Ballesteros

tere@gestoria-izquierdo.cat    936 335 014

Jonatan Caut Pons

jona@gestoria-izquierdo.cat    936 332 900

Jordi Caralt Vila

jordi@gestoria-izquierdo.cat    936 335 013

Gestió inmobiliaria

Patricia Canet Martínez

patricia@gestoria-izquierdo.cat    936 333 589

Gestió interna

Patrícia Canet Martínez

patricia@gestoria-izquierdo.cat    936 333 589

Pilar Bernal Sánchez

pilar@gestoria-izquierdo.cat    936 333 580

Laboral

Iolanda Porta Pallarés

iolanda@gestoria-izquierdo.cat    936 333 588

M. Carmen Guerola Castillo

maricarmen@gestoria-izquierdo.cat    936 333 588

Laura García Tena

laura@gestoria-izquierdo.cat    936 333 588

Notaries i Registres

Anna Mª Vidal Martínez

anna@gestoria-izquierdo.cat    936 333 584

Col·laboradors externs

ABOS ADVOCATS
Manel Abós Janot – Joan Abós Almirall – Manuel Abós Almirall

  • Advocats

ALONSO AUDITORES & CONSULTORES
Marc Alonso Marí – Laura Torres Grimalt

  • Economistes
  • Auditors

Segur Indicia Correduría de Seguros, S.L.

  • Corredors d’assegurances

www.segurindicia.com    934 121 109

2Care

  • Prevenció de riscos laborals i protecció de dades de caràcter personal

www.2-care.es    681 253 208