quiénes somos

>> equipo humano

M. Montserrat Izquierdo i Tugas
montserrat@gestoria-izquierdo.cat

  • Advocat
  • Administradora de Finques
  • Agent de la Propietat Immobiliària
  • Mediadora en conflictes civils-mercantils

Fiscal/Comptable
Mairena Serra mairena@gestoria-izquierdo.cat 
Marta Fuentesluisa@gestoria-izquierdo.cat 
M. Teresa Serra tere@gestoria-izquierdo.cat
Jonatan Caut jona@gestoria-izquierdo.cat

Jordi Caralt jordi@gestoria-izquierdo.cat

Laboral
M. Carmen Guerola maricarmen@gestoria-izquierdo.cat 
Iolanda Porta iolanda@gestoria-izquierdo.cat

Administració de finques
Patricia Canet patricia@gestoria-izquierdo.cat

Mercantil/Notaria
Anna Mª Vidal anna@gestoria-izquierdo.cat

Gestió interna
Laura García laura@gestoria-izquierdo.cat
Rosa Gómez rosa@gestoria-izquierdo.cat

Serveis Jurídics
M. Montserrat Izquierdo i Tugas

COL·LABORADORS EXTERNS

ABOS ADVOCATS
Manel Abós Janot – Joan Abós Almirall – Manuel Abós Almirall

  • Advocats

ALONSO AUDITORES & CONSULTORES
Marc Alonso – Laura Navarro

  • Economistes
  • Auditors

RAMON PAU CONSULTORS
Ramon Pau Mateu ramonpau@ramonpau.com

  • Comerç exterior
  • Formació

MERCATORIA
(consultora de serveis jurídics)
 

Assegurances – Formació continuada – Protecció de Dades – Recursos Humans

Política de privacidad | Aviso legal

Izquierdo i Tugas Associats, SLPU, Rambla Vayreda, 39, 08850-Gavá, CIF B63956841, Teléfono 93 633 35 80, correo electrónico info@gestoria-izquierdo.cat.
Inscrita en el Registro Mercantil de Barcelona, en el Tomo 41104, Folio 174, Hoja B379120, y en los de Sociedades Profesionales del Col·legi d'Advocats y el de Administradors de Finques de Barcelona.